Tétel

Katalognummer:

11875.
Beendet 468. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Hollóházi főnix mintás váza 18 cm és hamutál 17x17 cm. Kézzel festett, jelzett, apró kopással

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras