31651.
Beendet 468. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
1973. "Gelka - Rádió Televízió Elektro Szervíz" aranyozott plakett műgyantás rátéttel, "Kiváló TV műszerész verseny 1973", dísztokban (72x54mm) T:XF kopott aranyozás