https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 119
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2969643
31764
468
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2951194
31765
468
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szigethy István (1891-1966) 1935. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E. 1935 Egyéni II. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Zrínyi Kupa 1937. Cs. III" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF HPII 2702. 3161544
31766
468
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1920-1940. 10db-os sport díjéremtétel, mindegyik mellszalagon (némelyik viseltes állapotú) T:AU-VF 3145805
31767
468
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1922. "Újságíró Nap 1922.IX/7." bronz birkózó emlékérem (52x37mm) T:AU 2912197
31768
468
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3142783
31769
468
0
3400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930-1940. 8db-os sport jelvény, díj- és emlékérem tétel, közte: "Ferencz Városi Torna Club", "MAC - Magyar Athletikai Club 1875", "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek", "Református Gimnázium Bocskay Sportkör" T:XF néhány darabon patina 3026579
31770
468
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
3012989
31771
468
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1." egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2943043
31772
468
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3027673
31773
468
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
3133300
31774
468
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme" bronz emlékérem "Hawel BP" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom 2280824
31775
468
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse