Flohmarkt

Zahl der Lose: 358

Hacker Spolarits ezüstözött alpakka szecessziós kínáló jelzett, kopással, 25x16x8 cm
13139.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Réz szamovár állvánnyal, kopott, m: 27 cm
13140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hacker és Társa ezüstözött bronz kínáló, jelzet, kopással, 27x18 cm
13141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik ampermérő, jelzett, d: 12,5 cm
13142.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 darab működőképes vízóra
13143.

2 darab működőképes vízóra

Rufpreis:
4 000 HUF

Braille írókeret vakoknak pontozóval. 148 cellás XX. sz eleje Amerikai gyártmány, fém, fa lapon, 32x25 cm
13144.

Rufpreis:
5 000 HUF

Retro lámpa, kétrétegű búrával, kis kopással, m: 18,5 cm
13145.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüstözött réz kiöntő 4 pohárral, m: 6,5-19,5 cm
13146.

Rufpreis:
4 000 HUF

Indiai lakkozott díszdoboz, kis kopással, 11,5x8,5 cm
13147.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szecessziós stílusú kínáló. Könnyűfém, kopott, 30x22 cm
13148.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 darab ón kép. Fakeretben, 25x31 cm
13149.

Rufpreis:
3 000 HUF

James Dixon & Sons teaszervírozó szett. Jelzett, kopással, tálcán, 38x22 cm
13150.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF