1908 Gyergyószentmiklós (Gheorgheni), Erdély, a Gyergyószentmiklósi Ipartestület által kiállított bizonyítvány gyergyóalfalvi szabó tanonc részére, aláírásokkal (Petrácsics Emil elnök, Strasser József titkár), 2x50f okmánybélyeggel. Hajtva, kisebb szakadásokkal.
1909 Kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudomány-Egyetem jogi doktori diplomája, pergamen, 2 K. okmánybélyeggel, ifj Bige Gyula részére fadobozos függőpecséttel, rendkívül dekoratív üvegezett keretben. 48x56 cm
cca 1910-41 Bp., össz. 4 db okmány és 1 db fotólap: Hoffmann Ferencz képkereskedés és képkeretgyár; Surán György; Singer Jenő kötött-, szövöttáru nagykereskedő; Deutsch Károly-örökösei, bizonyítvány házmester részére; Szondy söröző, Britannia szálló belső társasággal, hátoldalán autográf aláírásokkal, feltehetően Grossmann cukrászda tulajdonosai