Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
15 000HUF
14
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
R Waldsen jelzéssel, XIX sz. vége/XX. sz .eleje: Viharos tenger. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 69x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!