11181.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. eleje: Búsuló juhász, 1972. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x40 cm