10949.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Cigarettázó fiú arcképe. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm