Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége: Női portré. Olaj, vászon, kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Kartonra kasírozva, paszpartuban. 82x62 cm, paszpartu által látható méret: 65x55 cm / oil on canvas, slightly damaged, in passepartout