11225.
Beendet 468. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Jelzés nélkül: Lány a patak partján. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm