Bundschuh Ottó (1885-?): Virágos utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Bundschuh-Otto-1885-Viragos-utcareszlet-Akvarell-papir-jelzett-Dekorativ-uvegezett~II3160624
3160624
10120
468
Beschreibung: Bundschuh Ottó (1885-?): Virágos utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×43 cm
: nagy_andras