Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, karto... https://www.darabanth.com/de/468-Fernauktion/468.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Bajor-Agost-1892-1958-Hegyek-kozott-Rezkarc-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-lap-szele~II3165267
3165267
10117
468
Rufpreis:
3 000 HUF 8,13 EUR , 9,38 USD
Beschreibung: Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle sérült, 22,5×22 cm
: nagy_andras