A Közlekedési Múzeum évkönyve VI. köt. 1981-1982. Szerk.: Czére Béla. Bp., 1983, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, szétvált kötéssel. Megjelent 1000 példányban