19209.
Beendet 468. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Barna Jakab: A játékok könyve a nagyközönség számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kopottas állapotban.