Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Sántha Károly: Őrangyal. Imakönyv protestáns ifjak és leányok, különösen konfirmáltak számára. Budapest, 1896. Hornyánszky Viktor (ny.) VIII + 213 + [3] p. Első kiadás. Sántha Károly (1840-1928) evangélikus lelkész, költő különböző alkalmakra írt verses és prózai imáinak gyűjteménye, köztük a tanítóként, a hazáért, a gyámintézetekért mondandó imákkal, valamint boldogság, betegség, konfirmáció, lelki újjászületés, illetve az egyházi év kitüntetett napjai alkalmából szerzett imákkal. Néhány oldalon foltosság. Díszesen aranyozott, enyhén kopott kiadói bőrkötésben, aranyozott festésű lapszélekkel. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk