Ábel Károly: Mértan a középiskolák felsőbb osztályai számára. II. rész: Térmértan és analitikai síkmértan a VII. és VIII. osztály számára. Átdolgozták Lévay Ede és Polikeit Károly. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Ötödik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült kötéssel.