Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 96

Julier Ferenc: A búvárnaszád háború. Bp. 1940. Vietorisz. 52 l+ 2 lev. Kiadói papírborítóval, kis sérüléssel A könyv a szövetséges hajókaravánok elleni észak-atlanti tengeralattjáró-háborút mutatja be.
19653.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar időszaki sajtó a román uralom alatt. 1919-1940. Összeáll.: Monoki István. Magyarországi Időszaki Sajtójának Könyvészete 7. Szerk.: Dezsényi Béla. Bp., 1941., Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchényi Könyvtára. Kiadói szakadt papír védőborítóban, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
19654.

Rufpreis:
3 000 HUF

19655.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Bp., 1942. Szerzői,("Jövő"-ny.), 1 t.+191 p.+12 t. Fekete-fehér képtáblákkal, Kiadói papírkötés, hajtásnyommal a borítón
19656.

Rufpreis:
3 000 HUF

Földi Mihály: Névtelen katona. Bp.,- é.n. Athenaeum. 464p. Kiadói félvászon kötésben
19657.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rásy Barna: 1939-1940 a háború első éve. Bp.,é.n.,Stádium. Egészoldalas térképvázlatokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
19658.

Rufpreis:
3 000 HUF

PAtaky Géza százados: Ég és föld között.A repülő ember 2. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 152 p. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval,
19659.

Rufpreis:
3 000 HUF

Czillei Géza: Láthatatlan front. A repülő ember 5. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval, foltos borítóval, laza kötéssel.
19660.

Rufpreis:
3 000 HUF

Franyó Zoltán: A kárpáti harcokról. Bp., 1915, Athenaeum 211p. Korabeli, feliratos egészvászon kötésben
19661.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dobozy György hadmérnök első világháborús naplója. Szerk.: Bezsenyi Ádám. Kecskemét, 2022, Hajagos Csaba Imre EV. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19662.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Somorjai Lajos: Megjártam a Don-kanyart. Harctéri napló. Oroszország, 1942-1943. Bp., 2002, Rubicon. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19663.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bernád Dénes - Mujzer Péter - Hangya János: Horrido. Légicsaták a Keleti Fronton. Bp., 1992, OMIKK. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19664.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF