Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 311

19498.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kollányi Ferencz: Regesták A római és parmai levéltárakból Bp., 1905. Ny. Athenaeum. 68 l. Kiadói, egészvászon kötésben. Egészvászon kötésben, a borítón kopással
19499.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Clericus, Ludwig.:Vierteljahrsschrift für Heraldik, Sphragistik und Genealogie. Herausgegeben vom Verein " Herold " zu Berlin. II. Jahrgang. Berlin 1874. Mitscher & Röstell. 365p. számos szövegközti címer ábrázolással, kihajtható táblákkal. Korabeli, aranyozott félpergamen kötésben. Családtörténet, heraldika, pecséttan.
19500.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lippert, Julius:Allgemeine Geschichte des Priesterthums. 1-2. Berlin. 1883 ; 1884., Hofmann, Korabeli, aranyozott félvászon kötésben, a 2, kötet kötése sérült, első tábla elvált
19501.

Rufpreis:
1 600 HUF

19502.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ember Győző: Magyar parasztmozgalmak 1848-ban. Bp., 1949., Szikra. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
19503.

Rufpreis:
1 200 HUF

Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Kiadói selyem kötéls sérült, hiányos gerinccel. egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel.
19504.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arany László: A magyar politikai költészetről.  /Olcsó Könyvtár/, Bp., 1902. Franklin-T. 76 l. Fuzve, kiadói, papírborítóban,
19505.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dézsi Lajos: Hazai elbeszélő források a történeti tárgyú szépirodalom. 162p. h.n. é.n. Félvászon kötésben.
19506.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 magyar vonatkozású idegen nyelvű történelmi különlenyomat. Georges Balás: Un bloc politique et économique idegen ? Un bloc politique et économique... Bp., 1929 Athenaeum + Fógel, Iosephus: Qumodo rex Wladislaus II. cancellariaque eius de rebus litterariis meriti sint in Hungaria. Kiadói papírborítóval Bp., 1911. Fritz. / In paper cover
19507.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szerk.: Gyarmati György. A Történeti hivatal évkönyve (1999.), Debrecen, 1999, Alföldi Nyomda RT. Papírkötés.
19508.

Rufpreis:
1 200 HUF

19509.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF