A magyar országgyűlés története. 1867-1927. Szerk.: Balla Antal. Bp., 1927, Légrády, 540 p. Első kiadás. Szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.