Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF

Beschreibung:

Viski Károly: A Bakony-Balatonvidéki kőépítkezés. Bp., 1926, Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztálya. Kiadói papírborítékban, sérült és javított gerinccel, sérült borítóval, első két levél és egy tábla (3. és 4. sz. illusztráció) hiányzik, néhány tábla szélén szakadással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras