Gläser Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3154325
12425
467
Glass-objects
3 darab antik patikai pirulás pohár, minimális pattogzással, m: 5-7,5 cm
3154307
12426
467
Glass-objects
Marienbad lómintás levélnehezék, kopással, 13x9 cm 3154283
12427
467
Glass-objects
Antik kúrapohár, belső felén festett erotikus képpel. Jelzés nélkül, lepattanással, m: 12,5 cm 3153712
12428
467
Glass-objects
Légyfogó. Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg, sérült, m: 15 cm
3153710
12429
467
Glass-objects
Murano anyagában színezett többrétegű váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm 3153738
12430
467
Glass-objects
Ericsson öntött kristály asztaldísz, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3153733
12431
467
Glass-objects
Antik barackszínű üvegváza. Köszörült mintával, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm 3153732
12432
467
Glass-objects
Parádi csipkemintás bonbonier. Zománcfestett királykék üveg, kopással, d: 11 cm 3153990
12433
467
2200
Glass-objects
Vöröses kristály gömbváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm 3153982
12434
467
3200
Glass-objects
Cseh anyagában színezett üvegdísz. Jelzés nélkül, hibátlan, 16x12 cm 3153905
12435
467
Glass-objects
Ajkai ólomkristály háromosztatú kínáló. Jelzett, hibátlan, díszdobozban, 39x13 cm 3152926
12436
467
3800
Glass-objects
Cseh neonsárga asztaldísz, jelzés nélkül, kis kopással, 16x11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF