Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1928-as amszterdami Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 32. - Amszterdam 1928" díszlapon (32mm) T:UNC patina Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in Amsterdam 1928, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 32. - Amsterdam 1928" sheet (32mm) C:UNC patina
Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1952-es helsinki Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 34. - Helsinki 1952" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in Helsinki 1952, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 34. - Helsinki 1952" sheet (32mm) C:UNC
Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1904-es St. Louis-i Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 36. - St. Louis 1904" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in St. Louis 1904, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 36. - St. Louis 1904" sheet (32mm) C:UNC
Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1964-es innsbrucki Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 42. - Innsbruck 1964" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in Innsbruck 1964, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 42. - Innsbruck 1964" sheet (32mm) C:UNC
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpia" 5xklf Al sport jelvény + DN "Dinamo Kijev" festett Al jelvény T:AU,XF Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympics" 5xdiff Al sport badges + ND "Dinamo Kiev" painted Al badge C:AU,XF
Ukrajna 1984. "VIII. Össznépi Vezetők Versenye Kijev" bronz autós díjérem (60mm) T:AU Ukraine 1984. "8th National Drivers Competition Kyiv" bronze car award medal (60mm) C:AU
DN "The Championships - Lady of Russia / Marija Sarapova" kétoldalas, multicolor tenisz emlékérem kapszulában (39mm) T:UNC ND "The Championships - Lady of Russia / Maria Sharapova" double-sided, multicolor tennis medallion in capsule (39mm) C:UNC
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.