Spielzeuge

Zahl der Lose: 94

Wendt & Kühn zenélő figura. Kézzel festett fa, jelzett. 5,5 cm
13728.

Rufpreis:
4 000 HUF

13729.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fuggerth GYSEV BH MÁV 4-tengelyű személygépkocsi vasútmodell, eredeti dobozban, jó állapotban
13730.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13731.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lehet egy kérdéssel több? Ismeretterjesztő társasjáték. Forgalmazza: Művelt Nép Könyvterjesztő Vállalat és a Skála-Coop. Komplett, eredeti dobozában.
13732.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lemezárugyári mesefilm diavetítő, jó állapotban.
13733.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik domino szett, bakelit, sérült fa dobozban, hiányos.
13734.

Rufpreis:
2 400 HUF

5 darab retro gyermekjáték használati tárgy, közte alumínium Mofém húsdaráló
13735.

Rufpreis:
5 000 HUF

14 db régi Ravensburger puzzle eredeti dobozában, mind különféle
13736.

Rufpreis:
6 000 HUF

7 db Ottoman márkájú török történelmi személyiségeket bemutató gyűjtői bábu sorozat, eredeti dobozában, a dobozokon életrajzokkal. Kettő darabon kis sérülés / 7 Ottoman Turkish collectors puppet with historic figures of the Ottoman Empire with their biography on the boxes 13 cm two with minor damages
13737.

Rufpreis:
6 000 HUF

4 db antik bábu, baba. 45 cm, Festett fa
13738.

Rufpreis:
12 000 HUF

Énekek éneke. Szalay Lajos rajzai. Miskolc,1992,Miskolci Galéria, 1 p.+13 t. (egy hiány) Szalay Lajos (1909-1995) Kossuth-díjas grafikus, a 20. századi magyar rajzművészet megújítójának 13 db ofszet nyomású grafikáját tartalmazó mappa. Kiadói papírmappa,
13739.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF