Spielzeuge Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3038753
13728
467
Toys, board-games
Wendt & Kühn zenélő figura. Kézzel festett fa, jelzett. 5,5 cm
3038754
13729
467
Toys, board-games
3067809
13730
467
Toys, board-games
Fuggerth GYSEV BH MÁV 4-tengelyű személygépkocsi vasútmodell, eredeti dobozban, jó állapotban
3067810
13731
467
Toys, board-games
3091612
13732
467
Toys, board-games
Lehet egy kérdéssel több? Ismeretterjesztő társasjáték. Forgalmazza: Művelt Nép Könyvterjesztő Vállalat és a Skála-Coop. Komplett, eredeti dobozában.
3125596
13733
467
Toys, board-games
Lemezárugyári mesefilm diavetítő, jó állapotban.
2978170
13734
467
Toys, board-games
Antik domino szett, bakelit, sérült fa dobozban, hiányos.
3051015
13735
467
Toys, board-games
5 darab retro gyermekjáték használati tárgy, közte alumínium Mofém húsdaráló 2580270
13736
467
Toys, board-games
14 db régi Ravensburger puzzle eredeti dobozában, mind különféle
3151198
13737
467
Toys, board-games
7 db Ottoman márkájú török történelmi személyiségeket bemutató gyűjtői bábu sorozat, eredeti dobozában, a dobozokon életrajzokkal. Kettő darabon kis sérülés / 7 Ottoman Turkish collectors puppet with historic figures of the Ottoman Empire with their biography on the boxes 13 cm two with minor damages 3151999
13738
467
Toys, board-games
4 db antik bábu, baba. 45 cm, Festett fa 2936927
13739
467
Toys, board-games
Énekek éneke. Szalay Lajos rajzai. Miskolc,1992,Miskolci Galéria, 1 p.+13 t. (egy hiány) Szalay Lajos (1909-1995) Kossuth-díjas grafikus, a 20. századi magyar rajzművészet megújítójának 13 db ofszet nyomású grafikáját tartalmazó mappa. Kiadói papírmappa, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF