1942-1943 Vezetők Lapja c. cserkész folyóirat egybekötött számai (12 db), 1942. szeptember-1943. augusztus + A Magyar Cserkészmozgalom országos parancsnokának 1-11. sz. körlevele. Félvászon-kötésben.