Magyarország Horvát-Tótország térképe Budapest, 1887, Eggenberger. (Hoffmann és Molnár). Kőke Frigyes kőnyomdája, Bécs. Rajzolta: Homolka József.
1: 900 000. 120x80 cm Vászonra kasírozva sarkain kis sérüléssel