Flohmarkt Zahl der Lose: 535
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3154447
13345
467
3400
Flea Market
Angol antik ezüstözött kínáló, áttört mintával, kopott, 29x23 cm 3154453
13346
467
Flea Market
F.B. Rogers szecessziós kínáló, jelzett, kopott, d: 29,5 cm
3154459
13347
467
Flea Market
Poole masszív angol historizáló tálca, jelzett, kopott, NEM ezüst, 48x37 cm 3154463
13348
467
Flea Market
Szőlőmintás kínálótálca, masszív kopott, 44x33 cm 3154481
13349
467
Flea Market
Argentor szecessziós kínáló. Jelzett, kopott, kis élhajlással, d: 28 cm
3154509
13350
467
Flea Market
Indiai rézlemez kínáló, domborított mintával, d: 39 cm, m: 9 cm 3154512
13351
467
Flea Market
Szecessziós ezüstözött kínáló pár, kopással, patinával, d: 30 cm
3154526
13352
467
Flea Market
Indiai gyümölcsöstál. Jelzés nélkül, kopással, d: 49 cm 3154531
13353
467
Flea Market
Antik asztali tükör, m: 39,5 cm 3154536
13354
467
Flea Market
Boardman Colonial pewter 3 darabos teás szett, 2 kiöntő + cukortartó fedél nélkül, jelzéssel, kis horpadásokkal, m: 23 cm alatt
3154539
13355
467
Flea Market
Szőlőmintás díszdoboz, 15x12x8 cm 3154540
13356
467
Flea Market
Díszkönyv alakú intarziás ékszeres doboz, kis kopással, 23x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF