1892 Magyar Szalon. XVI. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Bp., 1892, "Magyar Szalon". Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel.