https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Dokument Zahl der Lose: 173
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2984660
13911
467
0
2000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1864 Zombor, latin nyelvű keresztlevél/születési anyakönyvi kivonat pecséttel és okmánybélyeggel
Das Lot is nicht erreichbar
3157951
13912
467
0
7000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1866 Szentiván község utazási naplója
Das Lot is nicht erreichbar
3157215
13913
467
0
1200
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Báró Czikann Móric diplomata, követ 2 db kinevezési okmánya 3157219
13914
467
0
1200
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Báró Czikann-Zichy Móric 3 db népiskolai bizonyítványa 3091651
13915
467
0
1200
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1868 Tokaj környéki községi ingatlan adókönyvecskéje.
Das Lot is nicht erreichbar
2984005
13916
467
0
2000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1870 Pest Keresztlevél plébániai pecséttel és okmánybélyeggel
Das Lot is nicht erreichbar
3053468
13917
467
0
3000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos 3158781
13918
467
0
20000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1871 Temesvár, Ferenc József nevében kiállított útlevél, német nyelvű okmány 3157932
13919
467
0
5000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1871 Molnár számára kiállított vándorkönyv 15 k okmánybélyeggel 3038738
13920
467
0
50000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3151768
13921
467
0
10000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1878 Vadászati jegy Hódmezővásárhelyen kiállítva, Ábrai Károly (1830-1912), Hódmezővásárhely polgármestere autográf aláírásával, 12 Ft értékjeggyel / Hunting card 2983572
13922
467
0
2000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1878 Budapest, halálozási bizonyítvány 50 kr okmánybélyeggel
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse