11124.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó: Ágas-bogas. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 54×34 cm