11091.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Brüggei piac (Bruges). Színes rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 50x64 cm