10941.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. második fele-XIX. sz. első fele: Gonzaga Szent Alajos puttóval. Akvarell, papír. Kissé sérült. Antik, kissé deformált réz keretben. 31x26 cm