11160.
Beendet 467. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül: Rokokó jelenet. Vegyes technika, selyem. Kissé foltos. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 19,5x23, cm