Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3152804
11238
467
Ex libris - small-graphics
13 db vegyes ex libris, közte Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, a Magyar Rádió főbemondójának ex librise, ill. néhány jelzett is
3152551
11239
467
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Haranghy Judit ofszet, papír 9,5x7,5 cm könyvben: Brandauer, Kuno,: Ostmark Fibel. Trachten der Gaue der Ostmark. Farbfotos von Aristide Tschebull. Bruckmann, 1940. München,
3075859
11240
467
Ex libris - small-graphics
10 db vegyes metszet és kisgrafika, közte Kopasz Márta (1911-2011) linómetszet, Nagy Zoltán (1916-1987) rézkarc, jelzett ceruzarajz, stb. Változó méretben és állapotban.
3114646
11241
467
Ex libris - small-graphics
12 db vegyes ex libris, közte Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, a Magyar Rádió főbemondójának ex librise
3094140
11242
467
Ex libris - small-graphics
A 29. Exlibris-kongresszus résztvevőinek adott ajándékmappa, benne 5 db jelzett ex libris-szel (Imre Lajos, Kőnig Róbert, Nagy László Lázár, Ürmös Péter, Vincze László munkái). Kiadja a Kisgrafika Barátok Köre, 2002. Kiadói mappában, 21,5x15 cm. Megjelent 300 példányban.
3118536
11243
467
Ex libris - small-graphics
v. Alpmanshoven, XVIII. sz.. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. 10x8 cm. 3098498
11244
467
Ex libris - small-graphics
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex libris Dinnyés Ferenc, klisé, papír, jelzett, 11×8 cm
3098500
11245
467
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): Pinterits Tibor könyve, klisé, papír, jelzett, 11×9 cm
3035137
11246
467
Ex libris - small-graphics
3073493
11247
467
Ex libris - small-graphics
1969-1971 3 db Kisgrafika értesítő
3014379
11248
467
Ex libris - small-graphics
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm
2695059
11249
467
Ex libris - small-graphics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF