Foto

Zahl der Lose: 463

cca 1920-1930 2 db természetfotó, RZ monogrammal jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
14709.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 Régi kódexlapokról készült fotók 12 db + cca 1900 10 db Firenzei építészeti részlet fotók 18x12 cm
14710.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1940 Fizikai szemléltető eszközök 26 db fotót tartalmazó füzet. termékbemutató? Szép állapotban Lapméret 21x15 cm
14711.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

14712.

Rufpreis:
2 400 HUF

14713.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm
14714.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1940 Fiú és lány népviseletben, sajtófotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Universal Press Assocation, Bp. VI., Andrássy-út 86.), 23x17 cm
14715.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1960-1980 Nagyobb tasaknyi vegyes fotónegatív, kb. 200-250 db, benne autós, családi, kirándulási képek, stb.
14716.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1933 Első Magyar Gazdasági Gépgyár dolgozóinak aratásról készült fotója, üvegezett keretben, 17x23 cm, kerettel 26x36 cm
14717.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Egy cipősdoboznyi vegyes modern fotó
14719.

Rufpreis:
1 000 HUF

1960 Moszkva-Leningrád, magyar vízügyi delegáció látogatása a Szovjetunióban, két fotóalbum össz. több, mint 200 db fotóval, rajtuk a városok látványosságai (Vörös tér, Ermitázs, stb.), hadihajók, repülőgépek, stb. Többségében beragasztott képekkel, néhány kép az albumtól külön.
14720.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Korcsolyázó lányok egy iskola udvarán, nagyméretű fotó, sérült kartonon, körbevágva, 27,5x26 cm
14721.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF