Foto Zahl der Lose: 463
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3048228
14709
467
Photo
cca 1920-1930 2 db természetfotó, RZ monogrammal jelzett, apró lapszéli sérülésekkel, 24x30 cm
3093814
14710
467
Photo
cca 1930 Régi kódexlapokról készült fotók 12 db + cca 1900 10 db Firenzei építészeti részlet fotók 18x12 cm
3094411
14711
467
3800
Photo
cca 1940 Fizikai szemléltető eszközök 26 db fotót tartalmazó füzet. termékbemutató? Szép állapotban Lapméret 21x15 cm
2807390
14712
467
Photo
2460633
14713
467
14000
Photo
3154872
14714
467
Photo
5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm
3137741
14715
467
Photo
cca 1930-1940 Fiú és lány népviseletben, sajtófotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Universal Press Assocation, Bp. VI., Andrássy-út 86.), 23x17 cm 3155304
14716
467
Photo
cca 1960-1980 Nagyobb tasaknyi vegyes fotónegatív, kb. 200-250 db, benne autós, családi, kirándulási képek, stb. 3158703
14717
467
Photo
cca 1933 Első Magyar Gazdasági Gépgyár dolgozóinak aratásról készült fotója, üvegezett keretben, 17x23 cm, kerettel 26x36 cm
3152638
14719
467
Photo
Egy cipősdoboznyi vegyes modern fotó
3151191
14720
467
Photo
1960 Moszkva-Leningrád, magyar vízügyi delegáció látogatása a Szovjetunióban, két fotóalbum össz. több, mint 200 db fotóval, rajtuk a városok látványosságai (Vörös tér, Ermitázs, stb.), hadihajók, repülőgépek, stb. Többségében beragasztott képekkel, néhány kép az albumtól külön.
3156950
14721
467
Photo
cca 1910 Korcsolyázó lányok egy iskola udvarán, nagyméretű fotó, sérült kartonon, körbevágva, 27,5x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF