https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 463
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2964366
14344
467
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2849669
14345
467
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2849685
14346
467
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Szárad a dohány, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2494531
14347
467
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2328018
14348
467
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2820982
14349
467
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
Das Lot is nicht erreichbar
3119632
14350
467
0
3800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztor Zoltán (-): Jégzajlás a Dunán és Uszadék fa a Dunaparton. 2 db fotó. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 38x29 és 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3119891
14351
467
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2852400
14352
467
0
3200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
2057249
14353
467
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3155615
14354
467
0
2800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Női akt amatőr felvételek, 16 db kisfilm kocka 3134622
14355
467
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
5 db retró erotikus, pornó fotó, 9,5x6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse