Foto Zahl der Lose: 463
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3156905
14600
467
Photo
cca 1905 Fiú lóháton, keményhátú fotó Mai budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
3085021
14601
467
Photo
Gyerekeket ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 31 db, 6x4,5 cm és 14x10 cm között
3158254
14602
467
Photo
cca 1860-1870 Házaspár fotója, foltos, Stauber - család (Kőfaragó utcában volt házuk.) Üvegezett keretben 20x14 cm 3155630
14603
467
Photo
Üveg diapozitívok, táj, portré, stb., 10 db
3113124
14604
467
50000
Photo
cca 1920-1945 Magyar népviselet témájú fotó tétel, össz. 85 db fotó és fotólap, 6x4,5 cm és 14x9,5 cm közötti méretben
3131174
14605
467
Photo
2002 Bp., Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetségének Alapítványa, Jótékonysági vacsora a margitszigeti Danubius Grand Hotel Széchenyi éttermében. Fényképalbum 12 db színes fotóval, a hátoldalon jelzettek (Izsák Éva felvételei). 2750991
14606
467
4600
Photo
1989 Ismeretlen ismerős, Este, Kismaszat és a gézengúzok 7 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
3119756
14607
467
Photo
6 db keményhátú fotó vizitkártya és kabinetfotó
3123168
14608
467
Photo
1906 Vadaskerektó, 2 db kartonra kasírozott fotó, sérült karton, 16×12 cm 3123298
14609
467
Photo
1938 Tápiósüly, oktatóképző tanfolyam fotók 6x9 cm
3096618
14610
467
Photo
1909 Népviseletes lány, feketét iszik. kabinetfotó 13x24 cm
1807387
14611
467
Photo
cca 1901 Gyermekportré, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF