https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 29

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Sport Enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve I-II. kötet. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés, néhol ceruzás aláhúzással, kopottas állapotban.
1
19247.

A Sport Enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve I-II. kötet. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés, néhol ceruzás aláhúzással, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ferencvárosi Torna Clubbal kapcsolatos 8 darab könyv és kiadvány, közte FTC Napló, FTC műsorlap, Kupatörténetek, Labdarúgó MNK története, Ezerszer a győzelemért.
1
19248.

Ferencvárosi Torna Clubbal kapcsolatos 8 darab könyv és kiadvány, közte FTC Napló, FTC műsorlap, Kupatörténetek, Labdarúgó MNK története, Ezerszer a győzelemért.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
The Hungarian Olympic Team. Szerk.: Gyárfás Tamás/ Editor: Tamás Gyárfás. Beijing, 2008, Hungarian Olympic Committee. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Angol nyelven. Schmitt Pál által DEDIKÁLT.
1
19249.

The Hungarian Olympic Team. Szerk.: Gyárfás Tamás/ Editor: Tamás Gyárfás. Beijing, 2008, Hungarian Olympic Committee. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Angol nyelven. Schmitt Pál által DEDIKÁLT.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kozma Ottó - Temesváry György - Valentyik Ferenc: A győzelem a fontos. Kozma Endre (1909-1942) autó- és motorversenyző emlékkönyve. A szerzők által DEDIKÁLT példány! Lakitelek, 2012, Antológia. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19250.

Kozma Ottó - Temesváry György - Valentyik Ferenc: A győzelem a fontos. Kozma Endre (1909-1942) autó- és motorversenyző emlékkönyve. A szerzők által DEDIKÁLT példány! Lakitelek, 2012, Antológia. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Peterdi Pál: Gyarmati sors, avagy egy bal kéz története. (Peterdi Pál és Gyarmati Dezső által aláírt.) [Budapest], (1996). Históriás Könyvkiadó és Értékesítő Bt. (Typonova Nyomdai és Grafikai Kft.) 1 t. (színes címkép) + 275 + [5] p. Első kiadás. Gyarmati Dezső (1927-2013) háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, szakedző, politikus életinterjúja. Oldalszámozáson belül gazdag egész oldalas fotóanyaggal. Fűzve, színes, illusztrált, sérült gerincű kiadói borítóban.
1
19251.

Peterdi Pál: Gyarmati sors, avagy egy bal kéz története. (Peterdi Pál és Gyarmati Dezső által aláírt.) [Budapest], (1996). Históriás Könyvkiadó és Értékesítő Bt. (Typonova Nyomdai és Grafikai Kft.) 1 t. (színes címkép) + 275 + [5] p. Első kiadás. Gyarmati Dezső (1927-2013) háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, szakedző, politikus életinterjúja. Oldalszámozáson belül gazdag egész oldalas fotóanyaggal. Fűzve, színes, illusztrált, sérült gerincű kiadói borítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
19252.

Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csendes Csaba: Bokréta volt Románia kalapján. Nadia Comaneci. (Előszó: Végh Antal.) (Aláírt.) [Budapest], (1990). Új Idő Kft. (Alföldi Nyomda, Debrecen.) 156 + [14] p. Egyetlen kiadás. A címoldalon a tornásznő saját kezű aláírása. Nadia Comăneci (sz. 1961) ötszörös olimpiai bajnok tornásznő 1989 novemberének végén Magyarországra szökött. A könyv előszava szerint a riport gondolatát a szökés ténye érlelte meg, a szerző pedig azonnal, 1989 decemberének elején oknyomozó riportra indul Romániába. A feltehetően fiktív elemekkel is kevert, szenvedélyes hangon megírt riport a Ceau?escu-éra utolsó hónapjában készült, és rendkívül sötét képet fest az erdélyi, moldvai és óromániai életviszonyokról, az állambiztonság mindenható jelenlétéről, az igazoltatások és a méltatlan bánásmód világáról. Az előszó szerint a szerző semmilyen jegyzetet, fényképet nem készített, úti célját is titokban tartotta, hiszen a begyűjtött anyagot bármely igazoltatás során elkobozhatták volna tőle, így a riporter a tornásznő életének helyszínein készített titkos interjúkat fejben tartotta, és csak Magyarországra visszatérve foglalta írásba. Igen emlékezetes, sötét hangulatú riport a romániai diktatúra utolsó hónapjáról. Az utolsó, számozatlan oldalakon archív fotóanyag a tornászlány karrierjéről. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.
1
19253.

Csendes Csaba: Bokréta volt Románia kalapján. Nadia Comaneci. (Előszó: Végh Antal.) (Aláírt.) [Budapest], (1990). Új Idő Kft. (Alföldi Nyomda, Debrecen.) 156 + [14] p. Egyetlen kiadás. A címoldalon a tornásznő saját kezű aláírása. Nadia Comăneci (sz. 1961) ötszörös olimpiai bajnok tornásznő 1989 novemberének végén Magyarországra szökött. A könyv előszava szerint a riport gondolatát a szökés ténye érlelte meg, a szerző pedig azonnal, 1989 decemberének elején oknyomozó riportra indul Romániába. A feltehetően fiktív elemekkel is kevert, szenvedélyes hangon megírt riport a Ceau?escu-éra utolsó hónapjában készült, és rendkívül sötét képet fest az erdélyi, moldvai és óromániai életviszonyokról, az állambiztonság mindenható jelenlétéről, az igazoltatások és a méltatlan bánásmód világáról. Az előszó szerint a szerző semmilyen jegyzetet, fényképet nem készített, úti célját is titokban tartotta, hiszen a begyűjtött anyagot bármely igazoltatás során elkobozhatták volna tőle, így a riporter a tornásznő életének helyszínein készített titkos interjúkat fejben tartotta, és csak Magyarországra visszatérve foglalta írásba. Igen emlékezetes, sötét hangulatú riport a romániai diktatúra utolsó hónapjáról. Az utolsó, számozatlan oldalakon archív fotóanyag a tornászlány karrierjéről. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. A szerkesztésben résztvevő egyik személy, aki egyben a kiadásért is felelt, Berzi Sándor és további két azonosítatlan személy által ALÁÍRT példány! A címlapon további ajándékozási sorokkal. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19254.

100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. A szerkesztésben résztvevő egyik személy, aki egyben a kiadásért is felelt, Berzi Sándor és további két azonosítatlan személy által ALÁÍRT példány! A címlapon további ajándékozási sorokkal. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babos László: Gyoma, Endrőd és Gyomaendrőd labdarúgásáról. A gyomaendrődi labdarúgás krónikája 1905-2020. Gyomaendrőd, 2021, Bethlen Gábor Alapítvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
1
19255.

Babos László: Gyoma, Endrőd és Gyomaendrőd labdarúgásáról. A gyomaendrődi labdarúgás krónikája 1905-2020. Gyomaendrőd, 2021, Bethlen Gábor Alapítvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Béla 2 darab sportkönyve: Tempó Magyarok! és Hajrá Magyarok! Válogatott mérkőzések 1901-1931, Válogatott mérkőzések 1931-1949. 1980, kissé sérült papírkötés.
1
19256.

Nagy Béla 2 darab sportkönyve: Tempó Magyarok! és Hajrá Magyarok! Válogatott mérkőzések 1901-1931, Válogatott mérkőzések 1931-1949. 1980, kissé sérült papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19257.

Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
MTK sportklubbal kapcsolatos 2 darab kiadvány: Száz éves az MTK-VM Sportklub, MTK-VM műsorfüzet. 1980-1988, papírkötés.
1
19258.

MTK sportklubbal kapcsolatos 2 darab kiadvány: Száz éves az MTK-VM Sportklub, MTK-VM műsorfüzet. 1980-1988, papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse