Ferencvárosi Torna Clubbal kapcsolatos 8 darab könyv és kiadvány, közte FTC Napló, FTC műsorlap, Kupatörténetek, Labdarúgó MNK története, Ezerszer a győzelemért.
The Hungarian Olympic Team. Szerk.: Gyárfás Tamás/ Editor: Tamás Gyárfás. Beijing, 2008, Hungarian Olympic Committee. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Angol nyelven. Schmitt Pál által DEDIKÁLT.
Kozma Ottó - Temesváry György - Valentyik Ferenc: A győzelem a fontos. Kozma Endre (1909-1942) autó- és motorversenyző emlékkönyve. A szerzők által DEDIKÁLT példány! Lakitelek, 2012, Antológia. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Peterdi Pál: Gyarmati sors, avagy egy bal kéz története. (Peterdi Pál és Gyarmati Dezső által aláírt.) [Budapest], (1996). Históriás Könyvkiadó és Értékesítő Bt. (Typonova Nyomdai és Grafikai Kft.) 1 t. (színes címkép) + 275 + [5] p. Első kiadás. Gyarmati Dezső (1927-2013) háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, szakedző, politikus életinterjúja. Oldalszámozáson belül gazdag egész oldalas fotóanyaggal. Fűzve, színes, illusztrált, sérült gerincű kiadói borítóban.
Csendes Csaba: Bokréta volt Románia kalapján. Nadia Comaneci. (Előszó: Végh Antal.) (Aláírt.) [Budapest], (1990). Új Idő Kft. (Alföldi Nyomda, Debrecen.) 156 + [14] p. Egyetlen kiadás. A címoldalon a tornásznő saját kezű aláírása. Nadia Comăneci (sz. 1961) ötszörös olimpiai bajnok tornásznő 1989 novemberének végén Magyarországra szökött. A könyv előszava szerint a riport gondolatát a szökés ténye érlelte meg, a szerző pedig azonnal, 1989 decemberének elején oknyomozó riportra indul Romániába. A feltehetően fiktív elemekkel is kevert, szenvedélyes hangon megírt riport a Ceau?escu-éra utolsó hónapjában készült, és rendkívül sötét képet fest az erdélyi, moldvai és óromániai életviszonyokról, az állambiztonság mindenható jelenlétéről, az igazoltatások és a méltatlan bánásmód világáról. Az előszó szerint a szerző semmilyen jegyzetet, fényképet nem készített, úti célját is titokban tartotta, hiszen a begyűjtött anyagot bármely igazoltatás során elkobozhatták volna tőle, így a riporter a tornásznő életének helyszínein készített titkos interjúkat fejben tartotta, és csak Magyarországra visszatérve foglalta írásba. Igen emlékezetes, sötét hangulatú riport a romániai diktatúra utolsó hónapjáról. Az utolsó, számozatlan oldalakon archív fotóanyag a tornászlány karrierjéről. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. A szerkesztésben résztvevő egyik személy, aki egyben a kiadásért is felelt, Berzi Sándor és további két azonosítatlan személy által ALÁÍRT példány! A címlapon további ajándékozási sorokkal. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Babos László: Gyoma, Endrőd és Gyomaendrőd labdarúgásáról. A gyomaendrődi labdarúgás krónikája 1905-2020. Gyomaendrőd, 2021, Bethlen Gábor Alapítvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
Nagy Béla 2 darab sportkönyve: Tempó Magyarok! és Hajrá Magyarok! Válogatott mérkőzések 1901-1931, Válogatott mérkőzések 1931-1949. 1980, kissé sérült papírkötés.