Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 60

2 db könyv - H. Sas Judit: Közelmúlt. Rendszerváltások, családtörténetek. DEDIKÁLT! Bp., 2003, Új Mandátum Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Nőies nők és férfias férfiak. DEDIKÁLT! Bp., 1984, Akadémiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Péter: Angol-magyar bank- és tőzsdeszótár. Bp., 1993, Akadémiai. Kiadói keménykötés, kiadói papír védőborítóban.
20220.

Rufpreis:
2 800 HUF

Az alkohol hatása a halandóságra Magyarországon, 1970-1999. Nemzeti Népesedési Program. 2003, Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20221.

Rufpreis:
2 400 HUF

20222.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db szótár és nyelvkönyv: Magyar szerb-horvát és horvát-szerb magyar zsebszótár. Bp., é.n., Lingua. 3. , változatlan kiadás. Kiadói papírkötés. + Mikes Lajos: Tolnai angol nyelvtana (kezdők számára). Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, lapok alján ázásnyommal, néhány kevés lap széle sérült. + Kleines deutsch-russisches technisches Wörterbuch. Königsberg-Berlin, 1941, Ost-Europa-Verlag. Kiadói papírkötés.
20223.

Rufpreis:
2 000 HUF

Collins F. Howard: Spencer Herbert synthetikus filozófiájának kivonata. Társadalomtudományi Könyvtár I. köt. Bp., 1903, Politzer Zsigmond és Fia. Átkötött félvászon-kötés, magánkönyvtári címkével, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
20224.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács László: A néprajzi gyűjtés módszere. Turul - Szövetség Népkutatási Füzetei 2. szám. Bp., 1939, Turul - Szövetség, 44 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20225.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jávor István - Rozgonyi Tamás: A szervezetek és a munka világa. DEDIKÁLT! 2007, L' Harmattan Zsigmond Király Főiskola. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20226.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oehler, W. J.: Félelem? Ford.: özv. Szőts Ernőné. Bp., 1939, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 29+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tollas bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
20227.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Grigely József]: Institutiones grammaticae in usum scholarum Regni Hungariae et adnexarum provinciarum. Pars prima. Budae, 1832, Typis Regiae Universitatis Hungaricae, VIII+311 p. Latin nyelven. Kartonált papírkötés, kopott, sérült kötéstáblákkal, hiányzó gerinccel, foltos lapokkal.   Grigely József (1760-1818) a budai főgimnázium tanára és igazgatója
20228.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ambrus Béla: Önnevelés. Székesfehérvár, 1939, szerzői kiadás ("Minerva"-ny.), 189+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, ragasztott gerinccel, helyenként ceruzás jelölésekkel.
20229.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db szovjet kiadású angol nyelvtanuló könyv: English Reader.; My First Steps in English. Moszkva, 1963-1964, Izdatelstvo Prosveshenie. Angol és orosz nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
20230.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF