2 db könyv - H. Sas Judit: Közelmúlt. Rendszerváltások, családtörténetek. DEDIKÁLT! Bp., 2003, Új Mandátum Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Nőies nők és férfias férfiak. DEDIKÁLT! Bp., 1984, Akadémiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Az alkohol hatása a halandóságra Magyarországon, 1970-1999. Nemzeti Népesedési Program. 2003, Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Trautmann Henrik: A könyvvitel tankönyve. Bp., 1909,Franklin,447+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos címlappal, a címlap és azt követő lap javított.
3 db szótár és nyelvkönyv: Magyar szerb-horvát és horvát-szerb magyar zsebszótár. Bp., é.n., Lingua. 3. , változatlan kiadás. Kiadói papírkötés. + Mikes Lajos: Tolnai angol nyelvtana (kezdők számára). Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, lapok alján ázásnyommal, néhány kevés lap széle sérült. + Kleines deutsch-russisches technisches Wörterbuch. Königsberg-Berlin, 1941, Ost-Europa-Verlag. Kiadói papírkötés.
Collins F. Howard: Spencer Herbert synthetikus filozófiájának kivonata. Társadalomtudományi Könyvtár I. köt. Bp., 1903, Politzer Zsigmond és Fia. Átkötött félvászon-kötés, magánkönyvtári címkével, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
Jávor István - Rozgonyi Tamás: A szervezetek és a munka világa. DEDIKÁLT! 2007, L' Harmattan Zsigmond Király Főiskola. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Oehler, W. J.: Félelem? Ford.: özv. Szőts Ernőné. Bp., 1939, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 29+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tollas bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
[Grigely József]: Institutiones grammaticae in usum scholarum Regni Hungariae et adnexarum provinciarum. Pars prima. Budae, 1832, Typis Regiae Universitatis Hungaricae, VIII+311 p. Latin nyelven. Kartonált papírkötés, kopott, sérült kötéstáblákkal, hiányzó gerinccel, foltos lapokkal. Grigely József (1760-1818) a budai főgimnázium tanára és igazgatója
3 db szovjet kiadású angol nyelvtanuló könyv: English Reader.; My First Steps in English. Moszkva, 1963-1964, Izdatelstvo Prosveshenie. Angol és orosz nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.