Gläser Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3035283
12416
466
Glass-objects
cca 1930 Art deco üvegváza. Préselt, anyagában mustársárgára színezett üveg, jelzés nélkül, kopással, m: 17 cm 3124322
12417
466
Glass-objects
Mészáros Vivien. (1966-): Tájkép, házzal. Olaj, farost. Jelzett, 50x50 cm 3099843
12418
466
Glass-objects
cca 1900 Cseh borostyánszínű üveg kehely. Fazettált, anyagában színezett üveg, pattogzással, ütődésnyommal, m: 22,5 cm 3149038
12419
466
4200
Glass-objects
Cseh színezett váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm 3149057
12420
466
5500
Glass-objects
Savmaratott üvegváza, melegen rátekert üvegszál díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
3149044
12421
466
5500
Glass-objects
Murano delfin alakú asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 cm
3149046
12422
466
4800
Glass-objects
Spiegelau iparművész váza, négyoldalú, címkével jelzet, hibátlan, m: 14 cm
3147524
12423
466
Glass-objects
Kristály kürt. Jelzés nélkül, hibátlan, dobozában, h: 40 cm
3147675
12424
466
Glass-objects
cca 1930/50 Fémlüszters üvegváza. Jelzés nélkül, minimális kopással, m: 27,5 cm 3144777
12425
466
Glass-objects
Uno Westerberg öntött férfi figura, címkés jelzésekkel, hibátlan, dobozban, m: 15,5 cm
3144145
12426
466
Glass-objects
9 darab régi patikai üveg, vegyes méretben, közte sérült, közte ritkább darabbal.
3145712
12427
466
Glass-objects
Poschinger kristály talpas fedeles pralinékínáló pár. Jelzett, hibátlan, m: 24-25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF