Gläser Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3143379
12452
466
Glass-objects
2 darab borostyánszínű patikai üveg. Dugós, jelzés nélkül, anyagában színezett, minimális kopással, m: 23-33 cm
3143533
12453
466
Glass-objects
Antik cseh asztaldísz, anyagában kéken színezett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 19 cm, m: 10,5 cm
3147940
12454
466
Glass-objects
Zawiercie ólomkristály pezsgőspohár szett, 6 darab, címkével jelzett, hibátlan, dobozában, m: 18,5 cm 3149111
12455
466
Glass-objects
6 db kristály likőrös pohár , eredeti dobozában m:14 cm 3149104
12456
466
Glass-objects
Bohemia kristály gyümölcsös tál , eredeti dobozában d: 21 cm
3147920
12457
466
Glass-objects
6 db francia kristály pezsgős pohár. eredeti dobozában. hibátlanok 3147923
12458
466
Glass-objects
6 db francia kristály tumbler pohár. eredeti dobozában. hibátlanok 13 cm 3147906
12459
466
Glass-objects
Üveg bonbonniere. Formába öntött csiszolt m: 28 cm
3147875
12460
466
Glass-objects
6 db klf állatfigurás üveg poháralátét. Csiszolt. hibátlan d: 9 cm
3141412
12461
466
Glass-objects
2 db muranói üveg elefánt és tintahal figura. Kézi készítésű üveg, egyik sérült 7 cm 3141617
12462
466
Glass-objects
Csiszolt bordó kristály váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm 3140284
12463
466
5500
Glass-objects
Murano belül kéken színezett váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF