Werbungen

Zahl der Lose: 220

cca 1940-1950 Hogy fűthetünk fafűtéses cserépkályhákban koksz-, koszbrikett- és félkokszbrikettel? Samodai-féle betétrostély reklámlap. Bp., Forrás-ny., hajtva, kis lapszéli szakadással, folttal, 29x21 cm
17012.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1920 Adria, dekoratív, színes litho boríték, Rigler József Ede Papírneműgyár Rt., kissé viseltes állapotban, 20,5x15,5 cm
17013.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halász László (1932-2000) Jászai Mari-díjas színművész, komikus autográf aláírása és gratuláló sorai névjegykártyája hátoldalán, Várday Zoltán (1947-2023) színész részére
17014.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 A kalocsai Margit gőzmalom részvénytársaság kalocsai telepének címkéje negatív propagandát cáfoló szöveggel 23x15 cm
17015.

Rufpreis:
1 600 HUF

1906 Nagyszeben Hermannstadt, Sibiu, Fritz W. Elges bútorasztalos számla, szakadással, ragasztva, hozzá szállítóvevény
17016.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nitsch, Harry:  Die Reklame des Hotel- und Gastgewerbes, der Kurorte und des Fremdenverkehrs.  [Bécs-Lipcse] Wien und Leipzig, 1926. C. Barth-Verlag (Druck von W. Hamburger). 400 + [4] p.  Az oldalszámozáson belül gazdag fotóanyaggal illusztrált szakmunka emlékezetes képet nyújt a weimari Németország idegenforgalmi reklámeljárásairól, és a reklámok által közvetített derűs, kozmopolita jellegű, jazz-korszakbeli életérzékelésről. A törzsszöveg és az illusztrációk bemutatják az idegenforgalmi marketing szerteágazó stratégiáit, melyek között éppúgy szerepelnek koffercímkés hirdetések, mint film- és rádióreklámok, sportpropaganda- és gyógyászati kiadványokban való megjelenések, és - fölöttébb feltűnő megoldásként - köztéri neonhirdetések.  Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben, felül vörös festésű lapszélekkel. Jó példány.
17017.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1930 5 db sajószentpéteri fejléces számla klf kereskedőktől, cégektől
17018.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 15 db fejléces számla és reklám nyomtatvány. mind klf
17019.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sepsi-Bodoki Salus székely gyógyforrás, Brázay Kálmán Budapest számolócédula
17020.

Rufpreis:
1 000 HUF

Glass Arthur angol, francia divat Bp. IV. számolócédula, sarokhiánnyal
17021.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chic nyakkendő Sebők Gyulától számolócédula, szakadásokkal
17022.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bensdorp-féle kakaó számolócédula
17023.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF