Werbungen Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140894
17204
466
Advertisement
ca 1930 Első magyar biztosító társaság fém tetejű fa doboz kívül belül nyomtatvánnyal. 12x9 cm 3143166
17205
466
Advertisement
cca 1930 Opalograph üveglemezes sokszorosító gép 5 db reklám nyomtatvány
3148884
17206
466
Advertisement
Radium gyertya reklám nyomódúc, 16,5x7,5 cm
3145787
17207
466
Advertisement
3 darab Geha fémdoboz, egyik tetővel, m: 6 cm
3150050
17208
466
Advertisement
3 db régi magyar italcímke: Dreher Barackpálinka, ill. Hangya Ipar R.T. Ó-barackpálinka és Szilvapálinka, 14x10 cm körül
3150060
17209
466
Advertisement
cca 1910-1920 Schmidl Pál csokoládé és czukorka gyári raktára (Bp. VII., Erzsébet krt. 4.) reklám papírtasak, kissé foltos, 20x10 cm 3141795
17210
466
Advertisement
cc 1915 Fiume Pöndör és társas kávé és teabehozatali vállalat árjegyzéke 15x24 cm hajtva.
3141907
17211
466
Advertisement
cca 1930-40 2 db reklámos budapesti vállfa, Radó Aladár Bécsi ucca 6 és Szabó tisztító Török u. 10/Mészáros u. 9. 3149509
17212
466
Advertisement
1920 A Magyar Szent Korona Országai és az entente megállapította ideiglenes határvonal. Nagy-Magyarország térkép, irredenta "Nem, Nem, Soha" feliratokkal, a nemzetiségi arányokat szemléltető grafikonokkal. 1 : 1.500.000. Bp., Magyar Földrajz Intézet Rt., sérült, javított, a borító hiányzik, 71x44 cm 3149475
17213
466
Advertisement
Vegyes reklámnyomtatványok, össz. 10 db, közte Viktória Autószakiskola tájékoztató, Margitszigeti Casino étlap, Magyar Állami Operaház és Erkel Színház nyomtatványok, 60 éves a Totó, stb. 3149616
17214
466
Advertisement
1911 Haidekker Sándor Sodronyszövet-, Fonat- és kerítés-Gyár. II. számú árjegyzéke. Bp., Stephaneum, 48 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, foltos lapokkal. 3147389
17215
466
Advertisement
1991 Erotikus, pajzán kártyanaptár
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF