19. sz. vége, Budapesti órásmester által készített felesütős falióra, porcelán számlappal, nem működik, fa tokja kopott, alján töredezett, kulcsa megvan, 61x23x14 cm
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
Falióra. Ingajáratos, gazdagon díszített réz számlappal. porcelán és réz ingával, Aranyozott fa tokkal, tok jó állapotban, szerkezet működőképes, felhúzó kulccsal, inga felfüggesztés letört. 90 cm
Falióra. Ingajáratos, felesütös szerkezettel. XIX. sz. festett porcelán számlappal. zománc és réz ingával, faragott fa tokkal, tok jó állapotban, egy részt vissza kell ragasztani, ütő mechanika működik, az óra szerkezet javításra szorul 100 cm