Uhren

Zahl der Lose: 116

19. sz. vége, Budapesti órásmester által készített felesütős falióra, porcelán számlappal, nem működik, fa tokja kopott, alján töredezett, kulcsa megvan, 61x23x14 cm
13118.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

13119.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Utazóóra. Ébresztős, rugójáratos, jó állapotban, szervízelve, működik, kulccsal. fém és üveg házzal 15x12 cm
13120.

Rufpreis:
12 000 HUF

Falióra. Ingajáratos, gazdagon díszített réz számlappal. porcelán és réz ingával, Aranyozott fa tokkal, tok jó állapotban, szerkezet működőképes, felhúzó kulccsal, inga felfüggesztés letört. 90 cm
13121.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Falióra. Ingajáratos, felesütös szerkezettel. XIX. sz. festett porcelán számlappal. zománc és réz ingával, faragott fa tokkal, tok jó állapotban, egy részt vissza kell ragasztani, ütő mechanika működik, az óra szerkezet javításra szorul 100 cm
13122.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Antik német vekkeróra, jelzéssel, nem működik, kopással, m: 13,5 cm
13123.

Rufpreis:
1 800 HUF

Junghans asztali óra gyertyatartóval, bronz, réz, felhúzóhiánnyal, pótlással, kopással, 16x9x22 cm
13124.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Antik ébresztőóra. Franciország kb 1878. Ingajáratos, fém testtel, jelzett, repedt számlappal, nem működik 19 cm
13125.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kienzle Tam-Tam vekkeróra. Rézházas, jelzett, számlapja foltos, működik, m: 7,5 cm
13126.

Rufpreis:
1 400 HUF

8 darab klf karóra, közte jó darabokkal, vegyes állapotban
13127.

Rufpreis:
5 000 HUF

Seiko modern falióra 26x33 cm
13128.

Seiko modern falióra 26x33 cm

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kienzle horoszkópos asztali óra. Réz házzal, működő, jó állapotban 14 cm
13129.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF