1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Éneklő Magyarország. II. Népdalkórusok. Negyven magyar népdal vegyeskari feldolgozásban. Ádám Jenő, Graff Kálmán, Kadosa Pál, Veress Sándor és saját tollából közreadja Bárdos Lajos. Bp., 1933, Magyar Kórus. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, néhány ceruzás bejegyzéssel.