11472.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel (...Zoltán): Téli táj, 1929. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fakeretben.