11458.
Beendet 466. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Olvashatatlan (... László) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 60x40 cm.