Prokop Péter (1919-2003): Leány gyöngysorral.
Olaj, farost, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/466-Fernauktion/466.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Prokop-Peter-1919-2003-Leany-gyongysorralOlaj-farost-jelzett-fakeretben-43x30-cm~II3140623
3140623
10915
466
Beschreibung: Prokop Péter (1919-2003): Leány gyöngysorral.
Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 43×30 cm
: nagy_andras