Kelemen Tibor (1913-2000): Getszemáni vagy Gecsemáné kertje, Jeruzsále... https://www.darabanth.com/de/466-Fernauktion/466.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Kelemen-Tibor-1913-2000-Getszemani-vagy-Gecsemane-kertje-Jeruzsalem-1984-Olaj-vaszon-~II3143883
3143883
10707
466
9500
Beschreibung: Kelemen Tibor (1913-2000): Getszemáni vagy Gecsemáné kertje, Jeruzsálem, 1984. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
: nagy_andras