Tétel

Rufpreis:

14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD

Beschreibung:

Ivor Sias (1960-): Tiergarten, Berlin, 1995. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 40x50 cm. Fakeretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras