Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 42

19264.

Rufpreis:
1 800 HUF

19265.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csanádi Árpád: Fradi-Fiúk Ausztráliában. A borító és zárórajzok illusztrációi Sajdik Ferenc, a térképvázlatok Apródy Jenő munkái. Bp., 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével.
19266.

Rufpreis:
1 600 HUF

V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve. Ford.: Bakcsi György. Bp., 1963, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3500 példányban.
19267.

Rufpreis:
1 800 HUF

19268.

Rufpreis:
1 800 HUF

19269.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó László: Országos magyar sakkbajnokság 1946. Szerk. és a játszmákat elemezte: - -. [Bp., 1947.], MADOSZ,(Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó-ny.), 190+1 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, sérült, foltos borítóval, foltos lapokkal.
19270.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rácz József: Ifjúsági (szub)kultúrák, intézmények, devianciák. Válogatott tanulmányok. Bp., 1998, Scientia Humana. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
19271.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bozóky Péter - Nagy Sándor: Úttörőgárdista járőrverseny. Tapasztalatcsere IV. Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
19272.

Rufpreis:
1 800 HUF

19273.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bay Béla - L. Réti Anna: Páston és páston kívül. (Dedikált.) Budapest, 1979. Sportpropaganda (Nyírségi Nyomda). 144 p. + 8 t. (kétoldalas táblákon fotóanyag). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Gábor Tamásnak nagyrabecsüléssel: Bay Béla. 1979 julius 9". Rövid életrajzi méltatások a magyar kardvívósport legendás mesteredzőiről és olimpikonjairól a századfordulótól az 1970-es évekig. Prov.: Gábor Tamás. [Gábor Tamás (1932-2007) olimpiai bajnok vívó, az 1964. évi tokiói olimpián párbajtőr-csapatban aranyérmet nyert, világbajnok, többszörös magyar bajnok.] Fűzve, Molnár István által tervezett kiadói borítóban. Jó példány.
19274.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19275.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF